poniedziałek, 26 października 2015

Skronmie czy na bogato?

Dziś chciałam Wam przedstawić dwie moje prace, które są zupełnie różne...

Pierwszą wykonałam dla mojej koleżanki na Jej urodzinki. Ta praca wyszła mi bardzo bogata, wykonana z pięknych papierków Fioletowe Fiołki od Galerii Papieru. 
Kartka bogato ukwiecona, z wieloma dodatkami w ślicznej fioletowej tonacji, oraz z cudownej urody stempelkiem od Marty.


Druga praca natomiast jest baaardzo skromna... Ktoś kiedyś nawet powiedział, że to nie rękodzieło tylko "laurka dziecka z przedszkola"... No cóż... Każdy ma swój gust... Mnie ta karteczka swą prostotą i skromnością zauroczyła...
Oczywiście, znowu, wykonana z cudownych papierków... Ach no kogo? No kogo? No oczywiście! Ponownie Galeria Papieru oraz śliczna tekturka od I kropkaA co Wy o tych pracach myślicie? Wolicie bogate kartki czy raczej takie delikatne?


Pamiętasz/ wiesz, że mogę wykonać dowolną pracę na dowolną okazję? Wybierasz się na ślub, urodziny? Na parapetówkę do koleżanki? Do każdej okazji można dobrać uroczą pamiątkę w postaci rękodzielniczej kartki. Zapraszam do kontaktu.

2 komentarze:

  1. cudne karteczki. super wykorzystany stempelek ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Martynko, obie karteczki są śliczne. Bogata rzeczywiście jest bardzo bogata i takie chyba lubię najbardziej. Lubię gdy się dużo dzieje i można wypatrywać szczegółów. Natomiast druga kartka, owszem jest nieprzeładowana ale wcale mi nie przypomina laurki. Jest w tej swojej prostocie śliczna. Kalie bardzo ładnie ją dekorują a ażurki wieńczą dzieło:)))

    OdpowiedzUsuń

Twój komentarz bardzo mile widziany. Z góry dziękuję.